המכוניות החשמליות לטווח הארוך ביותר

מכוניות חשמליות הופכות פופולריות יותר ויותר כצורת תחבורה אמינה. לא רק שהם הרבה יותר קלים על הסביבה, אלא שהם מגיעים לרוב עם מגוון תכונות מרשימות, כולל הטווח הארוך ביותר. אם אתם מחפשים מכונית חשמלית שיכולה לקחת אתכם רחוק יותר, אז כדאי לכם לשקול את המכוניות החשמליות ארוכות הטווח בשוק כיום. מכוניות אלו מגיעות מצוידות בסוללות חזקות שיכולות לספק לך טווח יוצא דופן, כמו גם מגוון תכונות אחרות שגורמות להן לבלוט מהחבילה. המשך לקרוא כדי לגלות לאילו מכוניות חשמליות יש את הטווח הארוך ביותר וכמה מהתכונות שהופכות אותן לכל כך נחשקות.

מהן המכוניות החשמליות עם הטווח הארוך ביותר?

כשמדובר במכוניות חשמליות, הטווח של מכונית אומר לך את המרחק שמכונית יכולה לנסוע בטעינה בודדת. מכונית חשמלית ממוצעת בשוק כיום יכולה לנסוע כ-100 קילומטרים בטעינה אחת, וזה אידיאלי לנסיעה עירונית. מכוניות חשמליות ארוכות טווח, לעומת זאת, יכולות לנסוע כ-350 מיילים בטעינה אחת. מכוניות אלו אידיאליות לנסיעות ארוכות יותר, מכיוון שאינך צריך לדאוג לעצור כדי להטעין את המכונית שלך כל כמה שעות. מכוניות חשמליות ארוכות טווח מושלמות עבור אנשים שנוסעים מרחקים ארוכים באופן קבוע. אם אתם נוסעים למרחקים ארוכים מדי יום, אולי כדאי לכם לשקול רכישת מכונית חשמלית עם טווח ארוך כדי שלא תצטרכו לדאוג לעצור כדי להטעין את הרכב בזמן הכביש.

תכונות של מכוניות חשמליות ארוכות טווח

יש מגוון תכונות שמגיעות כסטנדרט עם מכוניות חשמליות עם טווחים ארוכים. אחד המאפיינים הבולטים של המכוניות הללו הוא שהן הרבה יותר שקטות ממכוניות מסורתיות המונעות בגז. מכיוון שלמכוניות אלו אין מנוע בעירה, אין רעש חזק הקשור לרכב, מה שהופך את הנהיגה לנעימה הרבה יותר. תכונה נוספת שמייחדת מכוניות חשמליות ארוכות טווח היא העובדה שהן זולות הרבה יותר ממכוניות המונעות בגז. בעוד שההשקעה הראשונית במכונית חשמלית עשויה להיות יקרה יותר מרכישת מכונית מונעת בגז, מכוניות חשמליות חוסכות לכם כסף בטווח הארוך בשל העלות הנמוכה של החשמל.

דגמי המכוניות החשמליות ארוכות הטווח הטובות ביותר

אם אתם מעוניינים לרכוש מכונית חשמלית ארוכת טווח, כדאי לשקול אחד מהדגמים הבאים:

- Tesla Model S - למכונית זו טווח של 335 מיילים בטעינה בודדת, מה שהופך אותה למכונית החשמלית בעלת הטווח הארוך ביותר בשוק. קיימות מספר גרסאות שונות של מכונית זו, כך שתוכל לבחור את הדגם המתאים ביותר לצרכים שלך.

- Audi E-Tron - למכונית זו טווח של 261 מיילים בטעינה בודדת ומתוכנן לצאת בשנת 2020. מכונית זו מגיעה עם מגוון מאפיינים חדשניים, כולל נהיגה אוטונומית ברמה שלוש. זה אומר שאתה יכול להוריד את הידיים מההגה בזמן שהמכונית בתנועה.

- Mercedes-Benz EQC - למכונית זו טווח של 258 מיילים בטעינה בודדת ומגיע מצויד במגוון תכונות חדשניות. היא כונתה המכונית החשמלית המתקדמת ביותר בשוק. מכונית זו צפויה לצאת במהלך המחצית הראשונה של 2020.

תשתית טעינת רכב חשמלי

מכוניות חשמליות ארוכות טווח הן נהדרות, אבל מה קורה כשנגמר המטען בצד הדרך? אמנם זה נכון שאפשר לנסוע מרחק רב במכונית חשמלית, אבל אי אפשר להגיע רחוק אם אין עמדות טעינה לאורך המסלול. חשוב לקחת בחשבון את תשתית הטעינת המכוניות החשמליות באזורכם לפני ביצוע הרכישה. חלק מהערים כוללות תשתית טעינה טובה יותר מאחרות, לכן חשוב לעשות את המחקר שלך לפני ביצוע רכישה. כמו כן, חשוב לציין שלא ניתן להטעין את כל המכוניות החשמליות באותן תחנות. ייתכן שתצטרך לרכוש מתאם כדי לטעון את המכונית שלך בתחנות מסוימות, דבר שעלול להיות יקר. עם זאת, תחנות מסוימות יכולות להטעין מספר סוגים של מכוניות.

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת מכונית חשמלית ארוכת טווח

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת רכב חשמלי לטווח ארוך. חשוב לציין שמחיר הרכב לא תמיד מעיד על איכות הרכב. חלק מהמכוניות היקרות ביותר אינן בהכרח הטובות ביותר. עליך לשקול את הגורמים הבאים לפני ביצוע רכישה:

- טווח הנסיעה של הרכב - הטווח של הרכב הוא הגורם החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון לפני ביצוע רכישה.

- מספר עמדות הטעינה באזור שלך - אתה לא רוצה להוציא אלפי דולרים על רכב רק כדי לגלות שאתה לא יכול להטעין אותו בשום מקום.

- התחזוקה הקשורה לרכב - אתה לא רוצה לקנות רכב רק כדי לגלות שהוא דורש תיקונים תכופים.

יתרונות בבעלות על מכונית חשמלית ארוכת טווח

כאשר אתה רוכש מכונית חשמלית ארוכת טווח, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה מקבל החלטה חכמה לבריאותך ולאיכות הסביבה. מכוניות אלו נקיות הרבה יותר לסביבה מאשר מכוניות המונעות בגז, והן הרבה יותר בטוחות עבור אנשים. מכוניות חשמליות הוכחו כבטוחות הרבה יותר ממכוניות המונעות בגז. הסיבה לכך היא שלא מגיעות פליטות מהמכונית, כך שאינך צריך לדאוג לנשום אדים מזיקים. בנוסף, מכוניות אלו הוכחו כבטוחות הרבה יותר עבור הולכי רגל. הולכי רגל שחוצים את הרחוב מסביב למכונית המונעת בגז נמצאים בסיכון לשאיפת פחמן חד חמצני, אך מי שהולך ליד מכונית חשמלית אינו בסכנה.