מכוניות דיזל ידועות לשמצה ואייקוניות

מנוע הדיזל קיים כבר עשרות שנים, ומניע מכוניות ומשאיות רבות על הכביש. זהו מנוע אמין ויעיל, המעניק למכוניות טווח ומומנט גדולים יותר. כמה ממכוניות הדיזל המפורסמות ביותר הפכו לסמלים בעולם הרכב, בשל העיצוב, הביצועים ועוצמת הדיזל הייחודית שלהן. מכוניות סדאן יוקרתיות ועד קופה ספורטיבית, למכוניות דיזל מפורסמות יש מגוון אישיות ופונות למגוון רחב של נהגים. בין אם אתם מחפשים מכונית שתיקח אתכם למסע ארוך או כזו שיכולה להתמודד עם כל שטח, מכוניות דיזל הפכו לאופציה מצוינת בשוק הרכב המודרני. בואו נסתכל על כמה ממכוניות הדיזל המפורסמות ביותר, ונחקור כיצד הן השפיעו על תעשיית הרכב.

היסטוריה של פולקסווגן ג'טה TDI

ה-Jetta TDI היא אחת ממכוניות הדיזל המפורסמות בהיסטוריה והיא מכונית הנמכרת ביותר מזה שנים רבות. זו הייתה מכונית הדיזל המיוצרת ההמונית הראשונה בארה"ב והפכה במהירות לבחירה פופולרית עבור נהגים. ה-Jetta TDI שוחררה בשנת 1997 והייתה מכונית הדיזל הראשונה בארה"ב על ידי פולקסווגן. זו הייתה בחירה פופולרית עבור נהגים רבים והפכה במהרה למכונית הדיזל הנמכרת ביותר בארה"ב. ה-Jetta TDI היא מכונית סדאן קומפקטית ומגיעה בדגמי 4 דלתות, 5 דלתות ועגלה. הוא ידוע באישיות המהנה לנהיגה שלו, והיגוי מגיב. ה-Jetta TDI היא מכונית הכל-סביב נהדרת והיא מיוצרת כבר למעלה מ-20 שנה. זה התפתח עם השנים כדי לעמוד בקצב טכנולוגיית הדיזל המודרנית ותקני הבטיחות.

מרצדס בנץ E320 Bluetec

מרצדס-בנץ E320 Bluetec היא אחת ממכוניות הדיזל המפורסמות ביותר שיוצרו אי פעם. זוהי מכונית סדאן יוקרתית בגודל בינוני שהוצגה בשנת 2006 כהיברידית דיזל. ה-E320 Bluetec היה הדיזל ההיברידי הראשון בארה"ב, והוא היה אופציה פופולרית מאוד בקרב נהגים. מדובר במכונית חזקה עם מנוע דיזל בנפח 2.2 ליטר טורבו, המפיקה 240 כוחות סוס ומומנט של 406 ק"ג, ויכולה להגיע עד 28 מייל לליטר בכביש המהיר. ה-E320 Bluetec היא מכונית יוקרה נהדרת שיכולה להתמודד בקלות עם נסיעה למרחקים ארוכים, ויש לה נסיעה חלקה ושקטה שהופכת אותה לרכב מעולה לשימוש יומיומי. יש לו שפע של מקום לנוסעים ולמטען, ויש לו פנים מודרני ויוקרתי שעוזר לו לבלוט בין מכוניות דיזל אחרות.

ב.מ.וו 335d

ב.מ.וו 335d היא אחת ממכוניות הדיזל החזקות ביותר שיוצרו אי פעם, והיא מיוצרת מאז 2008. זוהי מכונית סדאן ספורטיבית שתוכננה כהיברידית דיזל כדי להעניק לנהגים יותר ביצועים ויעילות. ה-BMW 335d הייתה בחירה פופולרית עבור נהגים והיא נמכרת עד היום. יש לו מנוע 3.0 ליטר דיזל משולב 6 המפיק 258 כוחות סוס ומומנט של 457 ק"ג, ומגיע עד 28 מייל לליטר על הכביש המהיר. ב.מ.וו 335d היא אחת ממכוניות הדיזל החזקות ביותר, והיא גם אחת ממכוניות הדיזל היעילות ביותר. יש לה פנים ספורטיבי ויוקרתי שנועד להבליט אותה בין שאר המכוניות במעמד שלה.

אודי Q7 TDI

אודי Q7 TDI הוא רכב שטח יוקרתי בגודל בינוני שהוצג בשנת 2009 כהיברידי דיזל. זה היה רכב השטח ההיברידי הדיזל הראשון בארה"ב, והפך במהרה לבחירה פופולרית עבור נהגים. אודי Q7 TDI הוא רכב שטח חזק שיכול להגיע עד 29 מייל לליטר בכביש המהיר ויש לו מנוע דיזל בנפח 3.0 ליטר טורבו המפיק 258 כוחות סוס ומומנט שיא של 406 ק"ג. זהו רכב שטח נהדר לנהיגה יומיומית ויכול להתמודד בקלות בשטח ובנהיגה למרחקים ארוכים. לאודי Q7 TDI יש פנים מודרני ויוקרתי שנועד לגרום לרכב השטח להתבלט בין שאר המכוניות במעמד שלו.

ג'יפ גרנד צ'ירוקי CRD

ג'יפ גרנד צ'ירוקי CRD הוא רכב שטח בינוני שהוצג בשנת 2008 והיה לרכב השטח הדיזל הראשון בארה"ב. זה היה בחירה פופולרית מאוד עבור נהגים והוא נמצא בייצור מאז 2008. ג'יפ גרנד צ'ירוקי CRD הוא רכב שטח חזק שיכול להגיע עד 30 מייל לליטר על הכביש המהיר. יש לו מנוע דיזל מסילה משותפת בנפח 3.0 ליטר טורבו המפיק 190 כוחות סוס ומומנט שיא של 419 ק"ג. ג'יפ גרנד צ'ירוקי CRD היה אחד מרכבי השטח הדיזל הראשונים בארה"ב והפך במהרה לבחירה פופולרית עבור נהגים. יש לו פנים מודרני ויוקרתי שנועד להבליט אותו בין שאר רכבי השטח במעמד שלו.

פורד ריינג'ר TDCi

פורד ריינג'ר TDCi הוא טנדר בגודל בינוני שיצא בשנת 2010 כהיברידית דיזל. זו הייתה משאית הדיזל ההיברידית הראשונה בארה"ב והפכה במהירות לבחירה פופולרית עבור נהגים. פורד ריינג'ר TDCi היא משאית חזקה עם מנוע טורבו דיזל בנפח 2.2 ליטר, המפיקה 161 כוחות סוס ומומנט שיא של 369 ק"ג. היא מגיעה עד 24 מייל לליטר על הכביש המהיר והיא אחת ממשאיות הדיזל היעילות ביותר שיוצרו אי פעם. פורד ריינג'ר TDCi היא משאית נהדרת לנהיגה יומיומית ויכולה להתמודד בקלות עם נסיעה למרחקים ארוכים. יש לו פנים מודרני ויוקרתי שנועד להבליט את המשאית בין שאר משאיות הדיזל.

פורשה קאיין דיזל

פורשה קאיין דיזל הוא רכב שטח יוקרתי שהוצג בשנת 2008 כהיברידי דיזל. זה היה רכב השטח ההיברידי הדיזל הראשון בארה"ב והפך במהרה לבחירה פופולרית עבור נהגים. פורשה קאיין דיזל הוא רכב שטח חזק שיכול להגיע עד 27 מייל לליטר על הכביש המהיר ויש לו מנוע דיזל בנפח 3.0 ליטר טורבו המפיק 265 כוחות סוס ומומנט שיא של 516 ק"ג. זהו רכב שטח נהדר לנהיגה יומיומית ויכול להתמודד בקלות בשטח. לפורשה קאיין דיזל יש פנים מודרני ויוקרתי שנועד לגרום לרכב השטח לבלוט בין שאר רכבי השטח הדיזל.

הונדה CR-V דיזל

הונדה CR-V דיזל הוא רכב שטח בינוני שהוצג בשנת 2018 בתור רכב שטח דיזל ראשון של הונדה. זהו רכב שטח חזק שיכול להגיע עד 28 מייל לליטר בכביש המהיר ויש לו מנוע דיזל בנפח 2.0 ליטר טורבו המפיק 181 כוחות סוס ומומנט של 369 ק"ג. הונדה CR-V דיזל הוא רכב השטח הדיזל הראשון בארה"ב שאושר למכירה על ידי מועצת משאבי האוויר של קליפורניה (CARB), והיה בחירה פופולרית בקרב נהגים. זהו רכב שטח נהדר לנהיגה יומיומית ויכול להתמודד בקלות בשטח. להונדה CR-V דיזל יש פנים מודרני ויוקרתי שנועד לגרום לרכב השטח לבלוט בין שאר רכבי השטח הדיזל.